ست بیمارستانی ریسو یا افست

چاپ پاکت رادیولوژی/پاکت بیمارستان/چاپ فرم های مختلف بیمارستانی/سربرگ پزشکان/سربرگ بیمارستان

چاپ ست بیمارستانی

ست بیمارستانی شامل تکه های بسیاری است که هر کدام با چاپ مناسب خود برای هر یک از بخش های بیمارستان قابل استفاده است. در حالی که بخش عمده ای از چاپ ست بیمارستانی اصول اولیه ای مانند فرم ها و کارت های قرار ملاقات است، بازاریابان بیمارستان تأکید بیشتری بر تولید با کیفیت بالا از مواد بازاریابی و مارک تجاری عالی دارند. از آن جایی که سیستم های بیمارستانی در تلاش هستند تا به طور موثرتری با بیماران و جامعه آن ها ارتباط برقرار کنند، چاپ ست بیمارستانی به آن ها در توانایی هایی خود کمک فراوان می کند. می توانیم برای موارد زیادی مانند فرم ها یا کارت های قرار ملاقات، از فناوری چاپ افست سنتی برای کمک به پایین نگه داشتن هزینه های واحد استفاده کرد. ست بیمارستانی شامل پاکت ها، کارت ویزیت، دستبند نوزاد، لوگو بیمارستان، یادداشت، نوبت دهی، فرم های درمانی، نامه سربرگ و سر نسخه است. هر یک از این موارد باید دارای ویژگی های خاص خود باشد تا ست بیمارستانی را منحصر به همان بیمارستان کند و سبب شناخت آن به سبب طراحی آن شود.

کاربرد چاپ پاکت بیمارستان

برای چاپ پاکت های بیمارستان از چاپ افست استفاده می شود. چاپ این نوع ست ها با کمک چاپ افست از کیفیت بالایی برخوردار است و سبب طول عمر بیشتر این پاکت ها می شود. پاکت ها انواع مختلفی دارند و معمولا از آن ها برای حمل اطلاعات بیمار بیمارستان استفاده می شود. این پاکت ها شامل پرونده بیمار و پاکت رادیولوژی است. چاپ پاکت با سایز های مختلف انجام می شود. هدف از چاپ پاکت های بیمارستان حمل آسان تر اطلاعات بیمار در بیمارستان و یا حمل توسط خود بیمار است. معمولا چاپ پاکت ها در چهار رنگ مختلف قابل انجام است.

انواع چاپ ست بیمارستانی | انتخاب بین ریسو و افست

چاپ و طراحی این نوع ست ها باید با هدف معرفی بیمارستان و شناخت آن در سطح شهر یا کشور باشد. طراحی و چاپ ست های بیمارستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای این که یک ست بیمارستانی جذاب و متفاوت باشد باید دارای یک لوگو کامل و گویای ویژگی ها و رنگ بیمارستان باشد. بنابراین می توان گفت ست یک مرکز پزشکی یا بیمارستان نشان دهنده فعالیت و هویت بیمارستان است. کلیه ست های بیمارستانی باید بین رنگ، هویت و طراحی آن یک هماهنگی کامل وجود داشته باشد تا این ست ویژگی های جذاب خود را حفظ کند. هرچه ست بیمارستانی چاپ و طراحی خلاقانه تری بر اساس هویت بیمارستان داشته باشد سبب تمایز و ارتقا بیمارستان در بین سایر بیمارستان ها می شود. چاپ و طراحی ست های بیمارستان با کمک طراحان ارشدی که در این زمینه تجربه های بسیار دارند صورت می گیرد تا همه ی استاندارهای مربوط به ست های پزشکی رعایت شود و در اختیار مصرف کنندگان با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت قرار گیرد.

موارد موجود در ست چاپی بیمارستان و مطب پزشکان

چاپ کارت ویزیت و لوگو یکی از مهم ترین بخش های ست بیمارستان است. کارت ویزیت ابعاد متفاوتی دارد و طراحی بسیار متفاوتی می توان برای آن در نظر گرفت اما طراحی آن باید به گونه ای باشد که با رنگ و هویت بیمارستان هم خوانی داشته باشد و با سایر قسمت های دیگر ست مانند نامه سربرگ، پاکت، سر نسخه، یادداشت و فرم های درمانی هماهنگ باشد. رعایت تمامی نکات مربوط به طراحی کارت ویزیت مانند نوع طرح، اندازه فونت، نوع فونت و رنگ سبب طراحی یک کارت ویزیت بدون نقص و جذاب می شود. چاپ ست بیمارستانی مثل کارت ویزیت با کاغذ های گلاسه، کتان و یا مقوایی انجام می شود که توسط روکش های سلفون و یا لمینت مات یا براق روکش می شوند و طول عمر ست های بیمارستانی را افزایش می دهند. چاپیلون با داشتن تجهیزات مدرن می تواند سفارشات شما را در کمتر از نیمی از روز تحویل بدهد، یا بهترین قیمت رقابتی را برای امور چاپی پزشکان، مطب، آزمایشگاه و بیمارستان ارائه دهد.