دانلود کاتالوگ محصولات چاپی

یکی از مهمترین عواملی که در طول سالها فعالیت چاپخانه و مجموعه خدمات چاپیلون زبانزد مشتریان بوده و موجب افتخار و سربلندی ما گشته، شفافیت در امور اجرایی و همین طور قیمت گذاری برای مشتریان است. البته از این نکته که میزان سفارشات مشتریان مختلف با یکدیگر متفاوت است و بنابراین میزان سفارش باید آپشن هایی را نیز دریافت کنند غافل نشده ایم و شرایط ویژه ای را برای مشتریان همیشگی و سفارشات پرهزینه تر در نظر گرفته ایم.

چرا چاپیلون؟

چند نکته در مورد فعالیت چاپ باید مورد توجه قرار بگیرد که در اصل وجه تمایز یک مجموعه کارکشته و با تجربه نسبت به رقبای خودش است، این اصالت در اجرای امور چاپی در اصل موجب می شود که مشتریان ما همیشه اعتماد کامل داشته باشند و سالها سفارشات خود را به ما بسپارند، مطمئن هستیم شما هم پس از اولین بار سفارش، به جمع مشتریان دائمی ما خواهید پیوست:

انتخاب چاپیلون یعنی همراهی چند ساله

 1. شفافیت در امور مالی و اجرایی
 2. شرایط ویژه برای مشتریان قدیمی
 3. شرایط ویژه و تخفیفات خاص برای سفارشات انبوه
 4. سادگی پروسه سفارش و پردازش از ابتدا تا تحویل به مشتری
 5. سهولت در ارتباط با همکاران مجموعه ما هم آنلاین و هم آفلاین
 6. رعایت اصول تکریم مشتری بنابر اساسنامه حقوق مشتریان چاپیلون
 7. قیمت گذاری عادلانه با کمترین نرخ بهره که سود ما را در تعدد سفارشات خلاصه کرده است
 8. کیفیت بالا و استفاده از ماشین آلات روز دنیای چاپ و تبلیغات
 9. ماشین چاپ، کارگاه برش و لیزر اختصاصی مجموعه که وابستگی به سایرین را از بین برده و امکان کنترل و مدیریت بیشتری میدهد
 10. صداقت در عمل و گفتار
 11. مسئولیت پذیری و قبول اشتباهات در صورتی که تقصیر متوجه مجموعه ما باشد

دانلود کاتالوگ محصولات چاپی

به شما اطمینان می دهیم تنوع محصولات و بازه قیمتی ما، شما را مشتری خواهد کرد، لطفا برای تقویم های رومیزی و سررسید های خود از ما استعلام بگیرید.

تقویم و سررسید 1402

به عنوان یک محصول تبلیغاتی فوق العاده پر طرفدار و صد البته پر کاربرد، به دنبال یک سنت دیرینه که بخشی از سبد تبلیغاتی هر مجموعه ریز و درشتی را تشکیل می دهد، به عنوان یک هدیه لوکس و ماندگار حتی برای مدیران، به عنوان یک محصول ارزان قیمت تبلیغاتی حتی با هزینه ای کمتر از یک جاسوئیچی چرم تبلیغاتی، به عنوان نشانه ای از کسب و کار شما بر روی میز یا دیوار منزل شخصی و آرایشگاه تا مدیران کل از یک شرکت فناوری اطلاعات، تقویم رومیزی و سر رسید یک باید است.

شاید هیچ مجموعه ای از هدایای تبلیغاتی در این میزان گستردگی تنوع و رنج قیمت نداشته باشند، انواع و اقسام آنها برای هر سلیقه و هر مدل کسب و کاری را می توان به راحتی یافت، هر مدل که بخواهید در اختیار شماست.

ما نیز خوشحالیم که در این بین سهمی از فضای چاپ و تبلیغات سر رسید 1402 را به مجموعه خود اختصاص داده ایم و این یکی از مهمترین سرمایه گذاری های یک مجموعه چاپی در طول یکسال فعالیت است که در این بازه زمان که نزدیک به پایان سال نیز هست، کارنامه مجموعه ما را به عنوان یک مدعی و پیشرو تکمیل می کند.