سفارش شیت اختصاصی افست

محصولات اختصاصی

کلیه محصولاتی که در لیست محصولات عمومی وجود دارند و از همین سایت منوی خدمات عمومی می توانید سفارش دهید، در زمره محصولاتی نیز هستند که می توانید به صورت سفارشی درخواست چاپ کنید، اما چرا این واژگان اختصاصی و عمومی وجود دارد؟ دو دلیل عمده و چندین دلیل متفرقه برای این موضوع می توان بیان کرد، اما دو دلیل بسیار مهم تر که این نوع چاپ را بوجود اورده اند، قیمت پایین تر در چاپ عمومی و تعداد کمتر چاپ هستند، اما یک دلیل سومی هم وجود دارد و آن هم خدمات چاپ اختصاصی می باشد، خیلی از خدماتی که بعد از چاپ می توان به مشتری ارائه داد در فرم های عمومی میسر نیستند.

کاتالوگ، بروشور، کتاب و غیره یا محصولاتی که هر چند جزو عمومی ها نیز هستند اما قابلیت اجرای آنها در فرم عمومی وجود ندارد و خدمات پس از چاپ ویژه ای دارند، می بایست به صورت اختصاصی چاپ شوند. به علت تنوع بالای هر کدام از خدمات و ویژگی های چاپی همیشه توصیه می شود پیش از ثبت سفارش با مسئول مربوط به ثبت سفارش چاپیلون صحبت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

چطور یک شیت کامل برای چاپ سفارش دهیم؟

برخی مشتریان چاپخانه ها طراحان گرافیکی هستند که می توانند یک شیت کامل چاپی را پر کنند و برای ثبت سفارش نیازی به خدمات و گاها خرید کاغذ هم ندارند. با توجه به اینکه ما یک چاپخانه مجهز هستیم که همه امکانات چاپ، برش، سلفون کشی، صحافی، عدد زنی و چسب و زنی و حتی جعبه سازی را در دل یک مجموعه قرار داده ایم، همکاران این صنف می توانند سفارشات خود را به صورت فایل فرم بندی شده به مجموعه ارائه دهند و خدمات چاپ و برش را دریافت نمایند. در صورتی که نیاز به سفارش فرم بندی دارید نیز می توانید برای مواردی مانند سررسید اختصاصی، جعبه، تقویم های رومیزی سال، کارت ویزیت، مجله و کتاب از همکاران ما در بخش طراحی کمک بگیرید.