Skip links

از طراحی تا چاپ تقویم رومیزی

از طراحی تا چاپ تقویم رومیزی


 

طراحی تقویم رو میزی بر اساس خواسته مشتری

همه ما میدانیم که برای جذب مشتری و تبلیغات را های گوناگونی مثل:کاتالوگ،بروشور،تراکت،کارت ویزیت،سالنامه و …. وجود دارد.هر کدام از این روش ها میزان تاثیرگذاری و استفاده خاص خود را دارند.از میان انتخاب های تبلیغاتی تقویم های رو میزی بهترین گزینه هستند.شاید بپرسید چرا؟در جواب باید بگوییم:تقویم نیاز هر روزه ما به دانست تاریخ و روز است،پس وجود آن بسیار ضروری است.تصور کنید تقویم تبلیغاتی شما بر روی میز مشتریانتان باشد،این یعنی هرروز نام برند شما در چیش چشم مشتری خواهد بود.با این ترفند در ناخودآگاه مشتری نفوذ کرده و در مواقع نیاز،همیشه شما را به خاطر خواهد داشت.

اکنون که به اهمیت چاپ تقویم رومیزی پی بردیم،باید طراحی را بسیار جدی بگیریم.طرح مورد نظر باید گویای هدف شما در مخاطب باشد.رنگ،عکس استفاده شده،نوع فونت،خلاقیت و…تاثیر بسیار زیادی در جذب و استفاده مشتریان شما دارد.

تقویم رو میزی چیست؟

تقویم رومیزی : تقویم های پایه داری می باشند که ایام سال را به صورت ماهانه در هر برگه به نمایش می گذارند و جهت استفاده بر روی میز های اداری گزینه بسیار مناسبی می باشند.

مراحل ساخت تقویم رو میزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی برای شرکت ها و سازمان هایی کاربرد دارد که میخواهند تمام صفحات تقویم منحصر به نوع کسب و کار آن ها باشد.

در ادامه به اختصار با مراحل ساخت تقویم رو میزی آشنا میشویم :

تقویم رومیزی نقاشی زرد سال 1401 کد 600

 • الگو سازی : استفاده از الگوهای از پیش ساخته شده و یا مشورت با طاح و گرافیست برای ساخت الگوی جدید
 • قالب سازی : پیاده سازی متن،عکس،رنگ،فونت و…
 • هدف سازی : معرفی کسب و کار خود از طریق لگو،تصاویر کارکنان،تصاویر بیزینس یا محل کار شما،شعارهای مجموعه شما،رزومه کاری شما (نکته مهم : با استفاده زیاد از این ابزار امکان دارد مشتری خود را از دست بدهید.بهتر است هدف شما واضح،صریح و روشن باشد،تا در کوتاهترین زمان بیشترین تاثیر را در مخاطب ایجاد نماید.)
 • اضافه کردن یک بخش جذاب :با توجه به نیاز مخاطبتان یک بخش منحصر به فرد در تقویم خود اضافه کنید.مثل فضایی برای نوشتن رویدادها،حقایق بامزه و جالب،فال روزانه و صدها ایده خلاقانه دیگر
 • پیکربندی : زمان آن رسیده که همه اطلاعات و خواسته ها را دسته بندی و یک تقویم پیش فرض اماده کنید.
 • چاپ : نهایی کردن طرح،انتخاب کاغذ و روکش مناسب،برآورد هزینه ها و در نهایت چاپ محصول

تقویم های رومیزی عمومی و اختصاصی ار تنوع بالایی برخوردار هستند.تقویم های رومیزی اختصاصی با توجه به کاربرد آن ها و سازمانی که مورد استفاده قرار می گیرند،چاپ میشوند.در دسته بندی  تقویم ها عواملی چون نوع تجارت، طراحی، نحوه چاپ و … نیز تاثیرگذار می باشند. مهم ترین انواع این تقویم ها عبارتند از:

 1.  اداری
 2.  پایه دار
 3.  یادداشت دار
 4.  مدیریتی
 5.  سربرگ دار
 6. و …

هزینه چاپ تقویم رومیزی

قیمت  تقویم های رو میزی اختصاصی و یا عمومی با توجه به تیراژ، نوع چاپ،قیمت روز کاغذ و جنس آن محاسبه می شوند. شما میتوانید از صفر تا صد تهیه و چاپ تقویم های رومیزی تبلیغاتی خود را در اختیار چاپیلون گذاشته و از نتیجه کار لذت ببرید.

تقویم رومیزی نقاشی گلبهی سال 1401 کد 630

برای ثبت سفارش تقویم رو میزی بر روی کلمه تقویم ضربه بزنید

منبع:سایت calendar